Posljednji dan nastave, u petak 12. lipnja 2026., naši su osmaši obilježili na najljepši mogući način – uz igru, smijeh i zajedničko druženje u školskom dvorištu. Za njih su bile organizirane razne zabavne i natjecateljske igre poput križić-kružića, potezanja užeta, alke u taćkama, bacanja kamena s ramena i nogometa. Uz puno veselja, navijanja i sportskog duha, učenici su zajedno proslavili završetak jednog važnog razdoblja svoga školovanja.

Ovaj dan bio je prilika za stvaranje novih uspomena, prisjećanje na zajedničke trenutke i oproštaj od osnovnoškolskih dana koji će mnogima ostati u trajnom sjećanju.

Dragi naši osmaši, od srca vam čestitamo na završetku osnovne škole. Želimo vam puno uspjeha, sreće i hrabrosti u novim školama i izazovima koji vas očekuju.

Sretno u novom poglavlju vašeg života!

Skip to content